Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

27 Gru

2016

Microsoft ogłasza koniec problemów z aktualizacjamiUżytkownicy Windows 7, 8.1 i 10 otrzymali od Microsoftu nowe narzędzie mające wg firmy rozwiązać wszelkie problemy z aktualizacjami wymienionych systemów. Jest to strona internetowa: support.microsoft.com/pl-pl/help/10164/fix-windows-update-errors działająca na zasadzie kwestionariusza.

Po odpowiedzi na serię pytań użytkownik otrzymuje rozwiązanie problemu. Pierwsze opinie mówią, iż serwis faktycznie pomaga, ale ze skomplikowanymi błędami radzi sobie gorzej.