Zadbaj o bezpieczne wakacje

Serwis Dziennik Internautów podaje proste sposoby na cyberbezpieczne wakacje. Warto przeczytać, aby uchronić się przed problemami: Dziennik Internautów

Nowe metody ataków na posiadaczy kont bankowych

Cyberprzestępcy wymyślają wciąż nowe metody na uzyskanie dostępu do kont bankowych Internautów. W poniższym artykule przedstawiono świeże przykłady, m.in. jak robią to przy pomocy reklam Google: https://zaufanatrzeciastrona.pl/. Warto pokazać go bliskim i znajomym, aby nie stali się ofiarami internetowych złodziei.

Poszukujemy handlowców

Firma RES.PL ISP zatrudni pracownika do działu handlowego. Chętne osoby prosimy o wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poszukujemy informatyka - serwisanta

Firma RES.PL ISP zatrudni pracownika na stanowisko informatyk - serwisant. Chętne osoby prosimy o wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Inteligentny sprzęt domowy na celowniku hackerów

Coraz więcej producentów oferuje inteligentne urządzenia  domowe połączone z siecią Internet - od drukarek po ekspresy do kawy. Oprócz sporych korzyści i nowych możliwości, ich właściciele stają przed takim samym zagrożeniem jak podczas korzystania z urządzeń komputerowych (wirusy, włamania hackerskie). Oto link do ciekawego artykułu omawiającego ten problem: www.egospodarka.pl

Warto zaktualizować oprogramowanie wideo

Odkryto nową metodę infekowania komputerów. Wirus umożliwiający przejęcie kontroli nad systemem operacyjnym może dostać się do niego podczas oglądania filmów z napisami. Problem dotyczy popularnych odtwarzaczy jak VLC, Kodi, PopcornTime, Streamio, ale nie wykluczone że również inne posiadają podobne luki w zabezpieczeniach. Dostępne są już aktualizacje dla poszczególnych programów eliminujące zagrożenie. 

Tenis 24h

Kolejna ciekawa oferta dla abonentów pakietów TV + Internet, tym razem miłośników tenisa. Pakiet Tenis Premium daje dostęp do dwóch kanałów: Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD, emitują cały sezon rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Cena: 39,00 zł. Zamówienie można złożyć drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście  w BOK RES.PL.

7. Gala Polsat Boxing Night

Abonenci pakietów TV + Internet mogą zakupić dostęp do transmisji z 7. Gali Polsat Boxing Night. Odbędzie się ona 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Na ringu wystąpią polscy mistrzowie świata i Europy, a także najciekawsi przedstawiciele młodego pokolenia pięściarstwa. Głównym wydarzeniem będzie walka Tomasza Adamka z australijskim królem nokautu, Solomonem Haumono. Cena: 39,00 zł. Zamówienie można złożyć drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście  w BOK RES.PL.

Nowe kanały TV

W dniu dzisiejszym nasze Pakiety TV + Internet wzbogaciły się o 3 kanały: E-Sport HD (239 LCN), 13 HD (161 LCN) oraz 13 3D (160 LCN).   

RES.PL partnerem KultURaliów 2017

Miło nam poinformować, że firma RES.PL jest partnerem wspierającym tegoroczne KultURalia. Po emocjonującym turnieju Counter Strike, który zgromadził graczy z całej Polski oraz tłumy kibiców rozgrywek e-sportowych, zapraszamy na kolejne wydarzenia.