Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

30 Lis

2016

Rewolucja w dokumentach osobistychW 2017 roku nasze portfele mogą się znacznie odchudzić i wcale nie będzie to powód do narzekań. Obok tradycyjnych dokumentów papierowych pojawią się bowiem ich odpowiedniki w telefonach komórkowych. Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada wprowadzenie kolejno: mobilnego dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia. 

Co ciekawe, nie będzie wymagany sprzęt zaawansowany technologicznie, lecz zwykły telefon, nawet bardzo starego typu. Legitymowanie się będzie oparte na wiadomościach SMS. System będzie działał tylko na terenie Polski, a jego bezpieczeństwo ma być bardzo wysokie - np. utrata telefonu nie spowoduje żadnych konsekwencji. Więcej na stronie Computerworld

 

Photo credit: Olgierd Pstrykotwórca via Foter.com / CC BY