Zbliża się jubileuszowa 60. gala KSW, która odbędzie się już 24 kwietnia w systemie PPV. Kibice mogą liczyć na 9 twardych pojedynków w okrągłej klatce. W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Tomaszem Narkunem a Philem de Friesem. Gala będzie dostępna w cenie 40 zł na kanale 505 dla abonentów wszystkich pakietów TV + Internet. Chętnych zapraszamy do kontaktu z BOK. Uwaga! Z walki z Izu Ugonohem z powodu choroby wypadł Ugur Ozkaplan. Zamiast niego wystąpi Marek Samociuk.

W walce wieczoru, na gali KSW 60, po ponad 2 latach, ponownie rękawice skrzyżuje ze sobą dwóch mistrzów: czempion królewskiej kategorii ciężkiej Phil de Fries (19-6, 3 KO) i Tomasz "Żyrafa" Narkun (18-3, 3 KO), posiadacz pasa w kategorii półciężkiej. Stawką tego spotkania będzie trofeum należące aktualnie do Anglika.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się również starcie Mariana "Golden Boya" Ziółkowskiego (22-8-1, 6 KO) z Maciejem Kazieczką (7-1, 4 KO), walczących o pas w kategorii lekkiej. Podczas wydarzenia do klatki powróci polski pięściarz pochodzenia nigeryjskiego, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, Izuagbe "Izu" Ugonoh (1-0, 1 KO), który w okrągłej klatce spotka się z niepokonanym Ugurem Özkaplanem (4-0, 3 KO). Znany publiczności z występu w programie "Tylko Jeden" Michał Sobiech (4-0, 3 KO), w limicie kategorii piórkowej, podejmie młodego zawodnika z Radomia, debiutującego w klatce KSW Patryka Kaczmarczyka (6-0, 1 KO), zdobywcę statuetki Heraklesa w kategorii Odkrycie roku 2020.

 

Karta walk KSW 60

Phil de Fries vs Tomasz Narkun – walka wieczoru, walka o pas w wadze ciężkiej
Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko – walka o pas w wadze lekkiej
Izu Ugonoh vs Marek Samociuk
Michał Sobiech vs Patryk Kaczmarczyk
Aleksandar Ilić vs Adrian Dudek
Krzysztof Klaczek vs Vojto Barborik
Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik
Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu
Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn