Informujemy, że od listopada do grudnia 2020 pakiet rozszerzający Canal+ Prestige dostępny jest w obniżonej cenie 39 zł (przy zobowiązaniu na 12 miesięcy i dla nowych Abonentów). Chętnych zapraszamy do BOK.

A już 6 listopada widzowie Canał+ będą mogli obejrzeć nową superprodukcję - ekranizację powieści "Król"  Szczepana Twardocha.

"Król" to osadzona w Warszawie w 1937 roku gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę. Historia wzlotów i upadków mafii, która wzbudzała strach i posłuch w stolicy przed wybuchem II wojny światowej. Główny bohater, żydowski gangster-bokser Jakub Szapiro, zostaje wciągnięty w polityczny spisek i gangsterskie porachunki, które mogą przesądzić o losach państwa.
Ośmioodcinkowy serial powstał w oparciu o powieść Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Za jego reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński. Scenariusz to wspólne dzieło Matuszyńskiego i Twardocha.
W rolach głównych występują m.in. Michał Żurawski, Kacper Olszewski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc i Magdalena Boczarska.

Po dwóch sezonach „Belfra” i serialach „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Nielegalni”, „Żmijowisko” oraz „Mały Zgon” to kolejna oryginalna produkcja CANAL+ kręcona w technologii 4K.