Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

29 Paź

2019

Niezwykły robot bojowyStudio Corridor Digital specjalizujące się w efektach specjalnych opublikowało ciekawe nagranie. Przedstawiono na nim robota bojowego wykazującego się bardzo wysokim poziomem inteligencji. Robot nie atakuje celów, które nie stwarzają zagrożenia, buntuje się przed  rozkazem zabicia psa, który mu nie zagraża, a atakowany przez ludzi za nieposłuszeństwo oddaje strzały ostrzegawcze.

W rzeczywistości maszyna nie istnieje, jest to tylko pokaz umiejętności studia,  ale film zyskał ogromną popularność i wiele osób uznało robota za prawdziwe dzieło twórców najbardziej zaawansowanych maszyn z firmy Boston Dynamics (film podpisano Bosstown Dynamics).
Warto oglądnąć, tym bardziej iż szacuje się iż humanoidalni żołnierze powstaną w ciągu 3-4 lat: