Szanowni Państwo!
 
Z powodu zagrożenia epidemicznego od dnia 02.11.2020 r. ograniczamy działalność naszego Biura Obsługi Klienta i zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 17 8500599, mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdalnego zawierania umów.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Biurze Obsługi Klienta w niezmienionych godzinach:
od poniedziałku do czwartku 8:00-18:00
w piątki 8:00-16:00
po wcześniejszym umówieniu się.

BOK RES.PL


Uwaga na nowe próby wyłudzenia pieniędzy przez cyberoszustów! Emaile z informacją o przejęciu konta lub komputera i żądaniem wpłaty określonej kwoty w kryptowalutach, które są rozsyłane od kilku miesięcy, teraz wyglądają bardziej realistycznie. Zawierają bowiem prawdziwe hasło, nr telefonu lub PESEL internauty. Nie należy jednak wpadać w panikę, nie oznacza to, że komputer został przejęty przez przestępców.

Podane informacje, choć prawdziwe i niedostępne publicznie, pochodzą  ze sklepów internetowych lub innych serwisów, w których internauta się rejestrował,  a z których wyciekły dane (głównym podejrzanym jest tu morele.net). Powód do niepokoju mają tylko ci użytkownicy, którzy zobaczą w emailu hasło, które nadal gdzieś używają - wtedy trzeba go jak najszybciej zmienić.

 

Foto: pixabay