Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

19 Cze

2018

Nowa ważna funkcja w Android MessagesW przeciągu tygodnia Google umożliwi wszystkim użytkownikom  obsługę wiadomości SMS z poziomu przeglądarki internetowej dla posiadaczy telefonów z systemem Android. Pracując przy komputerze nie trzeba już więc będzie sięgać po telefon. Dokonywanie płatności bankowych czy SMS-wa autoryzacja do usług i serwisów internetowych powinny stać się znacznie wygodniejsze.

Potrzebna jest standardowa aplikacja  Android Messages (Wiadomości) w wersji przynajmniej 3.3.043 oraz popularna przeglądarka typu Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Apple Safari.
Aby sprawdzić czy posiadamy odpowiednią wersję aplikacji, należy poszukać opcji "Wiadomości w przeglądarce". Do synchronizacji  SMS-ów  między telefonem a przeglądarką  wymagane będzie zeskanowanie kodu QR.