Szanowni Państwo!
 
Z powodu zagrożenia epidemicznego od dnia 02.11.2020 r. ograniczamy działalność naszego Biura Obsługi Klienta i zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 17 8500599, mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdalnego zawierania umów.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Biurze Obsługi Klienta w niezmienionych godzinach:
od poniedziałku do czwartku 8:00-18:00
w piątki 8:00-16:00
po wcześniejszym umówieniu się.

BOK RES.PL


W przeciągu tygodnia Google umożliwi wszystkim użytkownikom  obsługę wiadomości SMS z poziomu przeglądarki internetowej dla posiadaczy telefonów z systemem Android. Pracując przy komputerze nie trzeba już więc będzie sięgać po telefon. Dokonywanie płatności bankowych czy SMS-wa autoryzacja do usług i serwisów internetowych powinny stać się znacznie wygodniejsze.

Potrzebna jest standardowa aplikacja  Android Messages (Wiadomości) w wersji przynajmniej 3.3.043 oraz popularna przeglądarka typu Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Apple Safari.
Aby sprawdzić czy posiadamy odpowiednią wersję aplikacji, należy poszukać opcji "Wiadomości w przeglądarce". Do synchronizacji  SMS-ów  między telefonem a przeglądarką  wymagane będzie zeskanowanie kodu QR.