Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

22 Gru

2017

Zapraszamy na galę KSW 41 w systemie PPVGala odbędzie się 23.12.2017 r w katowickim Spodku i będzie dostępna dla abonentów wszystkich naszych pakietów TV + Internet w systemie Pay Per View. Cena wynosi: 35,00 zł. Kanał: 505. Chętnych prosimy o kontakt e-mailowy lub osobisty w BOK.

Mocne zakończenie 2017 roku!

Borys Mańkowski, broniący po raz czwarty pasa w kategorii półśredniej, zmierzy się z Roberto Soldicem. Chorwacki „Robocop” to niezwykle niebezpieczny zawodnik, o którego biły się wszystkie największe organizacje na świecie. Podjął rękawice by stoczyć pojedynek mistrzowski 5-rundowy pojedynek o pas KSW.

Pierwotny rywal Mańkowskiego - Dricus Du Plessis, podwójny mistrz południowoafrykańskiej organizacji EFC, musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.
Inne ekscytujące walki wieczoru to spotkanie Popka Monstera z Tomaszem "Strachem" Oświecińskim, a w rewanżu o pas KSW zawalczą Artur "Kornik" Sowiński z Kleberem Koike Erbstem. W sumie w Katowicach odbędzie się 9 pojedynków.

Gala KSW 41 to wydarzenie, które warto zobaczyć!