Szanowni Państwo!
 
Z powodu zagrożenia epidemicznego od dnia 02.11.2020 r. ograniczamy działalność naszego Biura Obsługi Klienta i zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 17 8500599, mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdalnego zawierania umów.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Biurze Obsługi Klienta w niezmienionych godzinach:
od poniedziałku do czwartku 8:00-18:00
w piątki 8:00-16:00
po wcześniejszym umówieniu się.

BOK RES.PL


Gala odbędzie się 23.12.2017 r w katowickim Spodku i będzie dostępna dla abonentów wszystkich naszych pakietów TV + Internet w systemie Pay Per View. Cena wynosi: 35,00 zł. Kanał: 505. Chętnych prosimy o kontakt e-mailowy lub osobisty w BOK.

Mocne zakończenie 2017 roku!

Borys Mańkowski, broniący po raz czwarty pasa w kategorii półśredniej, zmierzy się z Roberto Soldicem. Chorwacki „Robocop” to niezwykle niebezpieczny zawodnik, o którego biły się wszystkie największe organizacje na świecie. Podjął rękawice by stoczyć pojedynek mistrzowski 5-rundowy pojedynek o pas KSW.

Pierwotny rywal Mańkowskiego - Dricus Du Plessis, podwójny mistrz południowoafrykańskiej organizacji EFC, musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.
Inne ekscytujące walki wieczoru to spotkanie Popka Monstera z Tomaszem "Strachem" Oświecińskim, a w rewanżu o pas KSW zawalczą Artur "Kornik" Sowiński z Kleberem Koike Erbstem. W sumie w Katowicach odbędzie się 9 pojedynków.

Gala KSW 41 to wydarzenie, które warto zobaczyć!