Gala boksu KSW 40, która rozegra się 22 października w Dublinie będzie dostępna dla abonentów naszych pakietów telewizyjnych na kanale 505 w cenie 35 zł.  Chętnych prosimy o kontakt e-mailowy lub osobisty w BOK.

Po historycznej i rekordowej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Wyjątkowo w niedzielę, 22 października 2017 roku, jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się sercu stolicy Irlandii - Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena. W Dublinie dojdzie do pierwszego oficjalnego spotkania twarzą w twarz między Popkiem Monsterem, a Tomaszem "Strachu" Oświęcińskim. Poza tym na gali pojawią się m.in.:
- Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Jamesem "Młotem" McSweeney'em,
- niepokonany mistrz KSW w wadze lekkiej Mateusz Gamrot po raz drugi bronił będzie tytułu w starciu z Irlandczykiem Normanem Parke’iem,
- czarny pas w judo i brazylijskim jiu jitsu oraz członek elitarnej jednostki specjalnej BOPE Paulo Thiago będzie rywalem Michała Materli
- mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie Ariane Lipski stanie do pierwszej obrony pasa,
- były mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej "Irokez" Jewtuszko powalczy z Dawidem Zawadą - byłym pretendentem do tytułu wagi półśredniej KSW.