Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

10 Paź

2017

KSW 40 z Irlandii dostępna w naszych pakietachGala boksu KSW 40, która rozegra się 22 października w Dublinie będzie dostępna dla abonentów naszych pakietów telewizyjnych na kanale 505 w cenie 35 zł.  Chętnych prosimy o kontakt e-mailowy lub osobisty w BOK.

Po historycznej i rekordowej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Wyjątkowo w niedzielę, 22 października 2017 roku, jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się sercu stolicy Irlandii - Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena. W Dublinie dojdzie do pierwszego oficjalnego spotkania twarzą w twarz między Popkiem Monsterem, a Tomaszem "Strachu" Oświęcińskim. Poza tym na gali pojawią się m.in.:
- Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Jamesem "Młotem" McSweeney'em,
- niepokonany mistrz KSW w wadze lekkiej Mateusz Gamrot po raz drugi bronił będzie tytułu w starciu z Irlandczykiem Normanem Parke’iem,
- czarny pas w judo i brazylijskim jiu jitsu oraz członek elitarnej jednostki specjalnej BOPE Paulo Thiago będzie rywalem Michała Materli
- mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie Ariane Lipski stanie do pierwszej obrony pasa,
- były mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej "Irokez" Jewtuszko powalczy z Dawidem Zawadą - byłym pretendentem do tytułu wagi półśredniej KSW.