Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

23 Sty

2017

Popularność systemów MicrosoftuCiekawe dane statystyczne przedstawił Microsoft. Wynika z nich, że system Windows 10 posiada zainstalowanych ponad 24% urządzeń komputerowych na rynku. Liderem jest Windows 7 z rezultatem 48%. Windows 8 (7%)  wyprzedził nawet leciwy Windows XP (9%). 

Być może zachętą dla użytkowników do przejścia na wersję 10 Windowsa będzie tzw. "tryb gry", znany z przecieków. Spekuluje się, że będzie to nowa funkcja systemu, która po aktywacji przyspieszy wszystkie funkcje związane z grami komputerowymi a wyłączy te niepotrzebne podczas grania.