Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

07 Lis

2016

Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaMało kto wie, że Policja udostępniła ciekawą usługę internetową o nazwie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/)
Składa się ona z mapy, na której naniesiono informacje o występowaniu różnych naruszeń prawa np. przekraczanie prędkości, spożywanie alkoholu czy nieprawidłowe parkowanie. Prezentowane dane pozyskiwane są zarówno z systemów policyjnych jak i od osób prywatnych oraz organizacji społecznych.

Każdy Internauta może wzbogacić bazę informacji poprzez wskazanie miejsca i wybranie jednego z blisko 30 zdefiniowanych zagrożeń.
Zgłoszenie zostanie zweryfikowane w ciągu maksymalnie 5 dni. Policja chwali się już pierwszymi sukcesami - dzięki zgłoszeniom mieszkańców jednej ze wsi, złapano pijanego pirata drogowego. Przestrzega jednak iż strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji - w takich przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997.