Ważny komunikat!
 
W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy pewne ograniczenia pracy Biura Obsługi Klienta w dniach 16-29.03.2020 r.
 
Wizyty w BOK tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub emailowym. Jednocześnie prosimy o ograniczenie ich jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta I-BOK, które umożliwia m. in:
- sprawdzenie salda konta,
- sprawdzenie indywidualnego rachunku bankowego,
- przeglądanie faktur,
- przeglądanie dokumentów,
- kontakt z serwisem technicznym (helpdesk).
 
Płatności za usługi prosimy realizować za pomocą bankowości internetowej.

Obsługa telefoniczna pozostaje bez zmian w godzinach pracy biura (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-18:00,piątek 8:00-16:00).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zawierania umów w formie zdalnej/elektronicznej.

Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie 17 8500599 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

SPRZĘT

W naszej ofercie znajdują się serwery NAS do różnorodnych zastosowań: plików, WWW, VPN, poczty elektronicznej,systemy backupu czy chmury prywatnej. Zapewniają one dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie, a skalowalna architektura umożliwia późniejszą rozbudowę niewielkim kosztem, co gwarantuje że urządzenia te szybko "nie zestarzeją się".


Dla użytkowników końcowych mamy wydajne komputery biurowe i stacje robocze, cechujące się wysoką wydajnością oraz stabilnością działania. Możliwości konfiguracyjne powalają precyzyjnie dobrać szybkość działania i zakres funkcji sprzętu do potrzeb klienta, tak aby płacił on tylko za to, z czego będzie realnie korzystał.


Poza tym, oferta obejmuje zarządzalne switche, routery oraz inny sprzęt dla sieci firmowych, korporacyjnych, przemysłowych, działających w technologii kablowej (LAN), światłowodowej i bezprzewodowej (WLAN).