Szanowni Państwo!
 
Z powodu zagrożenia epidemicznego od dnia 02.11.2020 r. ograniczamy działalność naszego Biura Obsługi Klienta i zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 17 8500599, mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdalnego zawierania umów.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Biurze Obsługi Klienta w niezmienionych godzinach:
od poniedziałku do czwartku 8:00-18:00
w piątki 8:00-16:00
po wcześniejszym umówieniu się.

BOK RES.PL

SPRZĘT

W naszej ofercie znajdują się serwery NAS do różnorodnych zastosowań: plików, WWW, VPN, poczty elektronicznej,systemy backupu czy chmury prywatnej. Zapewniają one dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie, a skalowalna architektura umożliwia późniejszą rozbudowę niewielkim kosztem, co gwarantuje że urządzenia te szybko "nie zestarzeją się".


Dla użytkowników końcowych mamy wydajne komputery biurowe i stacje robocze, cechujące się wysoką wydajnością oraz stabilnością działania. Możliwości konfiguracyjne powalają precyzyjnie dobrać szybkość działania i zakres funkcji sprzętu do potrzeb klienta, tak aby płacił on tylko za to, z czego będzie realnie korzystał.


Poza tym, oferta obejmuje zarządzalne switche, routery oraz inny sprzęt dla sieci firmowych, korporacyjnych, przemysłowych, działających w technologii kablowej (LAN), światłowodowej i bezprzewodowej (WLAN).