Drukuj


Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Po raz czwarty z rzędu wystąpi w nich reprezentacja Polski. Pierwszy mecz naszej drużyny w grupie E odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca ze Słowacją. Początek o godzinie 18:00.  Zapraszamy do oglądania i kibicowania - wszystkie mecze zostaną wyemitowane na antenach TVP. Poniżej szczegółowy harmonogram imprezy.

Terminarz Euro 2020

EURO 2020 NA ANTENACH TVP

 

DATA

 

Grupa

 

Miejsce

 

MECZ

 

kick-off

ANTENY TVP (godzina rozpoczęcia transmisji/studia do meczu)

TVP 1

TVP 2

TVP SPORT

TVP 4K

FAZA GRUPOWA (11 - 23 czerwca)

11/06/2021

A

Rzym

TURCJA - WŁOCHY

21:00

20:15

-

18:05

18:05

12/06/2021

A

Baku

WALIA - SZWAJCARIA

15:00

14:35

-

14:00

14:00

12/06/2021

B

Kopenhaga

DANIA - FINLANDIA

18:00

-

17:25

17:25

17:25

12/06/2021

B

St.Petersburg

BELGIA - ROSJA

21:00

20:35

-

-

20:35

13/06/2021

D

Londyn

ANGLIA - CHORWACJA

15:00

14:35

-

14:00

14:00

13/06/2021

C

Bukareszt

AUSTRIA - MACEDONIA PŁN.

18:00

-

17:30

-

17:30

13/06/2021

C

Amsterdam

HOLANDIA - UKRAINA

21:00

20:35

-

21:00

20:35

14/06/2021

D

Glasgow

SZKOCJA - CZECHY

15:00

14:40

-

-

14:35

14/06/2021

E

St.Petersburg

POLSKA - SŁOWACJA

18:00

17:25

-

15:00

17:25

14/06/2021

E

Sewilla

HISZPANIA - SZWECJA

21:00

20:40

-

-

20:35

15/06/2021

F

Budapeszt

WĘGRY - PORTUGALIA

18:00

-

-

16:45

16:45

15/06/2021

F

Monachium

FRANCJA - NIEMCY

21:00

20:40

-

20:25

20:25

                 

16/06/2021

B

St.Petersburg

FINLANDIA - ROSJA

15:00

14:40

-

14:00

14:00

16/06/2021

A

Baku

TURCJA - WALIA

18:00

-

17:35

17:25

17:25

16/06/2021

A

Rzym

WŁOCHY - SZWAJCARIA

21:00

20:35

-

20:25

20:25

17/06/2021

C

Bukareszt

UKRAINA - MACEDONIA PŁN.

15:00

14:40

-

14:00

14:00

17/06/2021

B

Kopenhaga

DANIA - BELGIA

18:00

-

17:35

17:25

17:25

17/06/2021

C

Amsterdam

HOLANDIA - AUSTRIA

21:00

-

20:30

20:30

20:30

18/06/2021

E

St.Petersburg

SZWECJA - SŁOWACJA

15:00

14:35

-

14:00

14:00

18/06/2021

D

Glasgow

CHORWACJA - CZECHY

18:00

-

17:35

-

17:35

18/06/2021

D

Londyn

ANGLIA - SZKOCJA

21:00

20:35

-

20:25

20:25

19/06/2021

F

Budapeszt

WĘGRY - FRANCJA

15:00

14:35

-

-

14:35

19/06/2021

F

Monachium

PORTUGALIA - NIEMCY

18:00

-

17:35

-

17:35

19/06/2021

E

Sewilla

HISZPANIA - POLSKA

21:00

20:35

-

18:00

20:35

                 

20/06/2021

A

Rzym

WŁOCHY - WALIA

18:00

17:35

-

 

17:50

17:35

20/06/2021

A

Baku

SZWAJCARIA - TURCJA

18:00

-

17:35

22:00 (retr.)

21/06/2021

C

Bukareszt

UKRAINA - AUSTRIA

18:00

17:30

-

-

23:30 (retr.)

21/06/2021

C

Amsterdam

MACEDONIA PŁN. - HOLANDIA

18:00

-

-

16:05

16:05

21/06/2021

B

St.Petersburg

FINLANDIA - BELGIA

21:00

-

-

20:25

20:25

21/06/2021

B

Kopenhaga

ROSJA - DANIA

21:00

20:40

-

-

01:30 (retr.)

22/06/2021

D

Londyn

CZECHY - ANGLIA

21:00

20:40

-

 

18:05

18:05

22/06/2021

D

Glasgow

CHORWACJA - SZKOCJA

21:00

-

20:35

23:30 (retr.)

23/06/2021

E

St.Petersburg

SZWECJA - POLSKA

18:00

17:25

-

 

15:00

15:00

23/06/2021

E

Sewilla

SŁOWACJA - HISZPANIA

18:00

-

17:35

23:30 (retr.)

23/06/2021

F

Monachium

NIEMCY - WĘGRY

21:00

-

20:30

 

20:50

01:30 (retr.)

23/06/2021

F

Budapeszt

PORTUGALIA - FRANCJA

21:00

20:40

-

20:35

                 

FAZA PUCHAROWA (26 czerwca - 11 lipca)

26/06/2021

1/8 (#1)

Amsterdam

2A - 2B

18:00

-

17:35

16:05

16:05

26/06/2021

1/8 (#2)

Londyn

1A - 2C

21:00

20:35

-

20:25

20:25

27/06/2021

1/8 (#3)

Budapeszt

1C - 3D/E/F

18:00

-

17:35

16:05

16:05

27/06/2021

1/8 (#4)

Sewilla

1B - 3A/D/E/F

21:00

20:35

-

20:25

20:25

28/06/2021

1/8 (#5)

Kopenhaga

2D - 2E

18:00

-

17:35

16:05

16:05

28/06/2021

1/8 (#6)

Bukareszt

1F - 3A/B/C

21:00

20:35

-

20:25

20:25

29/06/2021

1/8 (#7)

Londyn

1D - 2F

18:00

-

17:35

17:35

17:35

29/06/2021

1/8 (#8)

Glasgow

1E - 3A/B/C/D

21:00

20:35

-

20:25

20:25

                 

02/07/2021

1/4 (#1)

St.Petersburg

1/8 (#6) - 1/8 (#5)

18:00

-

17:35

16:05

16:05

02/07/2021

1/4 (#2)

Monachium

1/8 (#4) - 1/8 (#2)

21:00

20:35

-

20:25

20:25

03/07/2021

1/4 (#3)

Baku

1/8 (#3) - 1/8 (#1)

18:00

-

17:35

16:05

16:05

03/07/2021

1/4 (#4)

Rzym

1/8 (#8) - 1/8 (#7)

21:00

20:35

-

20:25

20:25

                 

06/07/2021

1/2 (#1)

Londyn

1/4 (#2) - 1/4 (#1)

21:00

20:35

-

18:00

18:00

07/07/2021

1/2 (#2)

Londyn

1/4 (#4) - 1/4 (#3)

21:00

20:35

-

18:00

18:00

                 

11/07/2021

Finał

Londyn

1/2 (#1) - 1/2 (#2)

21:00

20:15

-

18:00

18:00